Yhteystiedot

InterControl Oy

Y-tunnus

2429138-3

Seuraa meitä:

Osoite

Unkarinkatu 10
20750 Turku
Osoite kartalla »

Verkkolaskuosoite

003724291383
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Myyntitiimi

Toimimme niin valtakunnallisesti kuin kansainvälisestikin

Kim Lindholm

Myynti- ja tuotepäällikkö, DC-latausratkaisut
+358 44 324 3000
kim.lindholm@intercontrol.fi

Timo Kulkki

Myynti- ja tuotepäällikkö, DC-latausratkaisut
+358 45 7881 5922
timo.kulkki@intercontrol.fi

Tuukka Aaltonen

Myyntipäällikkö, DC-latausratkaisut
+358 50 303 6245
tuukka.aaltonen@intercontrol.fi

Petri Laine

Myynti- ja tuotepäällikkö, AC-latausratkaisut
+358 40 178 5261
petri.laine@intercontrol.fi

Esa Valtanen

Myynti- ja tuotepäällikkö, jakelukiskot & datakeskusratkaisut
+358 40 184 7377
esa.valtanen@intercontrol.fi

Tomas Lindström

Myyntipäällikkö, jakelukiskot & datakeskusratkaisut
+358 40 164 4664
tomas.lindstrom@intercontrol.fi

Tekninen tuki

Harry Malmberg

Huolto-insinööri
+358 45 7884 3466
harry.malmberg@intercontrol.fi

Juuso Uimonen

Huolto-operaattori
+358 45 7885 0507
juuso.uimonen@intercontrol.fi

Logistiikka

Mikko Rämö

Logistiikkapäällikkö
+358 45 7884 3393
mikko.ramo@intercontrol.fi

Toimisto

Ilkka Ilola

Toimitusjohtaja
+358 400 520 494
ilkka.ilola@intercontrol.fi

Ari Tikakoski

Operatiivinen johtaja
+358 45 7885 0352
ari.tikakoski@intercontrol.fi

Tero Auvinen

Tekninen asiantuntija
+358 45 7884 2736
tero.auvinen@intercontrol.fi

Marissa Hohenthal

Markkinointikoordinaattori
+358 45 7884 3226
marissa.hohenthal@intercontrol.fi

Ritva Kuosmanen

Talouspäällikkö
+358 40 719 5660
ritva.kuosmanen@intercontrol.fi