Yhteystiedot

Yritys- ja kiinteistöasiakkaat


Petri Laine

Myynti- ja tuotepäällikkö (AC-tuotteet)
+358 40 178 5261
petri.laine@intercontrol.fi

Julkiset ja yritysasiakkaat


Kim Lindholm

Myynti- ja tuotepäällikkö (DC-tuotteet)
+358 44 324 3000
kim.lindholm@intercontrol.fi

Tuotepäällikkö


Lauri Laaksonen
Tuotepäällikkö (virtakiskot)
+358 45 7884 2773
lauri.laaksonen@intercontrol.fi

Tekninen asiantuntija


Juho Hyvärinen
Tekninen asiantuntija
+358 45 7884 2736
juho.hyvarinen@intercontrol.fi

Tekninen myynti ja tuoteasiantuntija


Matthieu Alfont
Tekninen myynti ja tuoteasiantuntija
+358 45 7884 2774
matthieu.alfont@intercontrol.fi

Markkinointikoordinaattori


Marissa Hohenthal
Markkinointikoordinaattori
+358 44 025 2518
marissa.hohenthal@intercontrol.fi

Hallinto


Ilkka Ilola
Toimitusjohtaja
+358 400 520 494
ilkka.ilola@intercontrol.fi

 

Talous
Ritva Kuosmanen
Talouspäällikkö
+358 40 719 5660
ritva.kuosmanen@intertrafo.fi

Ostot ja logistiikka
Marianne Pottila
Ostosihteeri
+358 50 466 7696
marianne.pottila@intercontrol.fi

Puuttuuko tältä sivulta sinun nimesi
ja sinun tittelisi?
Katso tästä avoimet työpaikkamme!


Käyntiosoite
Unkarinkatu 10
20750 Turku

Y-tunnus
2429138-3

02 2772 540
sales@intercontrol.fi

Verkkolaskuosoite
003724291383
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware