Yhteystiedot

Yritys- ja kiinteistöasiakkaat


Petri Laine

Myynti- ja tuotepäällikkö (AC-tuotteet)
+358 40 178 5261
petri.laine@intercontrol.fi

Julkiset ja yritysasiakkaat


Kim Lindholm

Myynti- ja tuotepäällikkö (DC-tuotteet)
+358 44 324 3000
kim.lindholm@intercontrol.fi

Yritys- ja kiinteistöasiakkaat


Marko Raikasniemi

Myyntipäällikkö
+358 44 752 7327
marko.raikasniemi@intercontrol.fi

Markkinointi ja viestintä


Iida Laihonen
Markkinointi- ja viestintäkoordinaattori
iida.laihonen@intertrafo.fi

Hallinto


Ilkka Ilola
Toimitusjohtaja
+358 400 520 494
ilkka.ilola@intercontrol.fi

Talous
Ritva Kuosmanen
Talouspäällikkö
+358 40 719 5660
ritva.kuosmanen@intertrafo.fi

Ostot ja logistiikka
Marianne Pottila
Ostosihteeri
+358 50 466 7696
marianne.pottila@intercontrol.fi

Puuttuuko tältä sivulta sinun nimesi
ja sinun tittelisi?
Ota yhteyttä Ilkkaan!


Käyntiosoite
Unkarinkatu 10
20750 Turku

Y-tunnus
2429138-3

02 2772 540
sales@intercontrol.fi

Verkkolaskuosoite
003724291383
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware